Produkt dnia
Kubek - wspinający się kot (2)
Kubek - wspinający się kot (2)

25,30 zł

szt.
Kubek kotek serdeczny
Kubek kotek serdeczny

25,30 zł

szt.
O naszych kubkach
O naszych kubkach

Od dłuższego czasu kubek z nadrukiem, fotokubek, kubek z logo itp. króluje wśród gadżetów. Produkt doskonale sprawdza się w roli oryginalnego prezentu dla bliskiej osoby np. kubek ze zdjęciem wnuczka dla babci, jak i gadżetu reklamowego np. kubki z logo.

W naszej ofercie znajdziesz kubki z nadrukiem sublimacyjnym. Jest to idealna metoda nadruku na tego rodzaju materiale. Podstawowym jej atutem jest trwałość. Tusz wnika w podłoże i stanowi jego integralną część – nie można go więc zdrapać czy odkleić. 

Nadruk taki jest bezwonny i neutralny dla zdrowia – tusze przygotowywane są na bazie wody, bez udziału rozpuszczalników. Przez co świetnie nadaje się do celów spożywczych. Druk taki jest też odporny na warunki atmosferyczne – więc zadrukowane kubki można spokojnie myć w zmywarce – nic im się nie stanie.

Jest to jedna z technologii druku nadających się do produkcji niskich nakładów – już od jednej sztuki produktu dzięki czemu dodruk czy wznowienie serii gadżetu reklamowego jest możliwe – i rentowe.

Wyraźne kontury i nasycone kolory to kolejny atut tego sposobu znakowania. Dodatkowo nadruk możliwy jest w pełnej palecie CMYK wraz z przejściami tonalnymi. Oznacza to, że można wydrukować na kubku swoje zdjęcie i nadal będzie to zdjęcie a nie uproszczona w swej formie grafika.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl